הזרקת חומצה היאלורונית, ד"ר לי יון רפואה אסתטית

במאמר הבא נשתדל להביא לפניכם את כל מה שאתם אמורים לדעת לגבי הזרקת חומצה היאלורונית, כמו כן סדר גודל של מחירים.

הזרקת חומצה היאלורונית הזרקת חומצה היאלורונית מחיר

אז כמו שאומרים - הכול מתחיל ונגמר בכסף

נתחיל עם המחיר. המחיר של הזרקת חומצה היאלורונית נע בין 1500 ₪ ל-2500 ₪, תלוי בשיטות ההזרקה ובמומחיות צוות הקליניקה, ד"ר לי יון היא מומחית לחומצה הירולונית, שלצד המומחיות שלה היא גם נותנת מחירים אטרקטיביים. המחירים הנ"ל בנויים מממוצע ונתונים שנאספו מקליניקות שונות בארץ. אך אין בהם שום התחייבות או אמירה לגבי רופא שלוקח מחיר שונה מהאמור. זה תלוי גם באזור בגוף ובמטרת הטיפול.

במה מטפלים בעזרת חומצה היאלורונית?

מגוון הטיפולים הינם בעיקר באזור הפנים: טיפול בקמטים בלסת, בלסת 'נפולה' ובסנטר, הוספת נפח ללחיים, טיפול בקמטים בצוואר ובפנים, השוואה של מראה צעיר לעור הפנים, טיפול בקמטים המופיעים סביב השפתיים, עיבוי שפתיים, טיפול בקמטים המצויים סביב האף, מתיחת פנים ועוד. מעבר לכך הוא משמש גם כתרופה לסובלים משחיקת סחוס.

מה זה ההיארולין? והאם יש טיפולים נוספים?

ההיאלורון הוא חומר פחמימתי המצוי בגוף האדם, באזור הסחוס, ברקמות, ואחוז מסוים בנוזלי הגוף. ברפואה הוא משמש בעיקר לטיפולים אסתטיים, כמו מילוי קמטים ועוד. ישנו חומר נוסף המשמש לטיפול בקמטי עור. החומר נקרא בוטיקס, חומר זה הוא טוב בעיקר למניעה של היווצרות הקמטים, ואילו לטיפול מתאים יותר ההיאלורון. הטיפול בהיאלורון אינו מסוכן ואינו גורם לתופעות לוואי חמורות או בלתי הפיכות. ישנה שיטה נוספת לטיפול בקמטים ולפיסול הפנים. השיטה היא ניתוח כירורגי ע"י פלסטיקאי.

קיימים מס' סוגים של חומרי מילוי המבוססים על היארלון, הסוג הראשון הומצא באזור שנות ה-90, מה שגרם להיארלון להיכנס חזק לשוק הקוסמטיקה.

איך עובד הטיפול?

ד"ר לי יון מסבירה: מזריקים את החומר לאזור שבו רוצים להוסיף לחות ונפח, חומר ההיאלורון הוא חומר בטוח לשימוש ואינו גורם לתופעות חמורות ארוכות טווח. ההיארולון ניתן גם לרכישה בבתי מרקחת בצורת קרם, ויש גם כמוסות היאלורון. אולם יעילותם של הקרמים והכמוסות פחותה מן הסתם, בהרבה מהזרקה.

איפה עושים טיפולי היאלורון?

הטיפול מוצע במכוני קוסמטיקה ואסתטיקה, מי שמוסמך להזריק את החומר צריך להיות רופא מוסמך בעלת תעודה ורישיון ישראלי לשמש כרופא. ד"ר לי יון היא רופאה המתמחה בתחום זה, ויש לה גם את ההסמכה והאישורים הנדרשים. בטרם הטיפול מומלץ להתייעץ עם רופא, בעיקר עם אתם לוקחים תרופות לדילול הדם, או שאת בהיריון או מניקה. הרופא יפנה אתכם לבדיקות דם או בדיקות אחרות, על מנת לבדוק אם אתם נחשפים לסיכון בטיפול שכזה.

איך מבצעים את הטיפול?

ישנם כמה גישות להזרקת החומר בגוף. לכל גישה יתרונות וחסרונות משלה, כל שיטה מתומחרת באופן שונה. ולכן חובה לברר דברים אלו לפני שניגשים לטיפול. בקשו המלצות מאנשים שעברו את התהליך, ואולי גם, אם יסכימו – להראות לכם תמונות שלהם של לפני ואחרי. בקשו מהם לשתף לגבי התחושות שלהם אחרי הטיפול, תופעות לוואי, אם היו קיימות. אמנם לפי ספרי הרפואה לא אמורים להופיע תופעות לוואי חמורות. ובכל זאת להתייעץ, לא יכול להזיק. כמו כן ניתן להתייעץ עם רופא עור, עם קוסמטיקאית או רופא פלסטיקאי.

אחרי ההזרקה...

כפי שאמרנו, לפי הסטטיסטיקה הרפואית אין לטיפול תופעות לוואי, מלבד נפיחות אפשרית או כאב מקומי. החומר מוזרק באמצעות הרדמה מקומית, לאחר כעשרים דקות מהטיפול יכול המטופל לחזור לפעילות מלאה. כאשר המטופל הוא צעיר יחסית, החומצה תעודד בגוף חידוש של הפרשת חומרים המונעים קמטי עור באופן טבעי.

הנכם מוזמנים לתאם פגישה לקבלת ייעוץ מקצועי בכל תחומי האסתטיקה

0367231690544269470צור קשר
//

הזרקת שומן עצמי

מאז ומתמיד, נחשב ניתוח פלסטי למתיחת פנים - לאמצעי היעיל ביותר להתמודדות עם הזדקנות עור הפנים

למרות כל החידושים והבשורות בתחום האנטי אייג'ינג והמלחמה נגד אותות הזמן - סכין המנתחים היה ונשאר אמצעי יעיל... המשך לקרוא...

//

מילוי קמטים בפנים

חומר המילוי הידידותי והיעיל - חומצה היאלורונית - משמש למגוון נרחב מאד של טיפולי אנטי אייג'ינג

לעיצוב ופיסול הפנים וטיפולים להצערת הפנים. החומצה ההיאלורונית גויסה בעיקר כחומר מילוי - ושימשה למילוי קמטים... המשך לקרוא...

//

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא הליך בלתי פולשני המסייע למתיחה, הרמה ומיצוק עור הפנים

אחת הדרכים לטשטש את סימני הגיל ולשקם את מראה עור הפנים היא מתיחה של העור, אותה ניתן לעשות באמצעות ניתוח מתיחת... המשך לקרוא...

//

טיפולים אסתטיים

הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת ... המשך לקרוא...