עיצוב שפתיים | עיצוב שפתיים מחיר | עיבוי שפתיים | עיצוב ועיבוי שפתיים | עיבוי שפתיים מחיר | דר לי יון רפואה אסתטית

אף אחת לא רוצה להביט בראי בבוקר ולראות פנים קמוטות, מצח זועף, שפתיים ריקות ולחיים נפולים. הקמטים הם בחינם אבל לא חייבים להופיע. לא בגיל מבוגר ובטח לא בגיל צעיר

השפתיים הם איבר רגיש וחשוף לפגעי האקלים, לקליטת מזון ושתיה. מזון חריף מגרה את השפתיים, שתיה חמה וחריפה סודקת אותם. שפתיים יפות הם איבר ארוטי וחושני ולכן נשים משתמשות בשפתון להבליט אותם ולהגן עליהם. מילוי ועיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית היא אומנות. יש להקפיד על סימטריה של השפתיים ולשמור על מראה טבעי. השימוש בחומצה היאלורונית נעשה עם חומר המיועד על מילוי שפתיים ולא כול חומר מילוי מתאים עבורם.

השיטות לעיבוי שפתיים

קיימים מספר שיטות בקליניקה לעיצוב השפתיים והם תלויים בגיל, במצב הקיים והמחיר.

1. שאיבה והשתלת שומן עצמי

היא שיטה פחות מקובלת בארץ בגלל המחיר וההליך עצמו. תחילה מרדימים את האזור ממנו נרצה לשאוב שומן. לאחר סינון השומן נעביר את השומן למזרק מילוי. לאחר הרדמה של השפתיים נתחיל במילוי השומן העצמי. יש לחזור על הפעולה לאחר מספר חודשים במקרה הצורך. העלויות הם 4000 שח להזרקה ראשונה ו – 2000 שח להזרקה חוזרת בשנה הראשונה. היתרון הוא עמידות כשנתיים ללא שימוש בחומר זר.

2. עיבוי ומילוי השפתיים בסיליקון רפואי

זו הייתה השיטה הנפוצה עד לפני כמה עשורים, מילוי השפתיים נעשית בשיטת הזרקה מיקרו ספרה. מחדירים בכל פגישה טיפות של סיליקון עד לרמה הרצויה. בין הזרקה להזרקה ממתינים 6-12 שבועות. יש לראות את תגובת הגף לחומר. במשך 6 שבועות הגוף עוטף את החומר בקולוגן ונפח השפתיים עולה. היתרון הוא בעמידות החומר לצמיתות, אולם היא מומלצת בעיקר לנשים מבוגרות, או לאלו אשר עברו מילוי עם סיליקון ורוצות להוסיף. העלויות הם 800 שח לפגישה ומסתכמת בין 3 עד 5 פגישות.

3. עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית

זו השיטה המקובלת היום ומועדפת בעיקר אצל הצעירים. עיבוי, מילוי ועיצוב טבעי של שפתיים נעשה עם חומצה היאלורונית משום שהוא חומר טבעי, המעניק נפח ולחות. נשים אשר בעבר עברו מילוי בחומרים יציבים כמו סיליקון, ביו אלקמיד, ארטיקול וכדומה אינם מתאימים למילוי בחומצה היאלורונית ועליהם לדווח לרופא לפני התהליך. התהליך עצמו הוא קצר ולאחר הרדמת המקום נעשית ההזרקה, לעיתים יש לחזור להשלמת סימטריות. החומרים המשמשים לעיבוי שפתיים מיועדים לשם כך, החומרים בשימוש הם JUVEDERM ULTRA SMILE המכילים 0.55 מ''ל למזרק ועלות ההזרקה 1000 ש''ח. חומר נוסף המיועד, היא חומצה היאלורונית של סטילג' STYLAGE SPECIAL LIPS המכילה 1 מ''ל ועלות הזרקה 1500 ש''ח. בקליניקה מבחר חומצות לעיבוי ומילוי שפתיים.

עיצוב שפתיים - מודל לשפתיים מושלמות

ישנו מודל לשפתיים מושלמות והוא היחס בין השפה העליונה לבין השפה התחתונה. שפתיים יפות הם חלק ממרכיבי הפנים, היחס האידיאלי הוא כאשר עובי השפה העליונה במרכז הוא כ- 60% ממרכז עובי השפה התחתונה. ישנם אוכלוסיות אשר מבחינה גנטית נולדים עם שפתיים מלאות ובשרניות כמו אצל השחורים. ניתן להרים את השפה העליונה ולמלא את האזור המרכזי. ל עיצוב שפתיים בצורה טבעית מספיקות כמות קטנה של חומצה היאלורונית בקצוות השפה, ליצירת אפקט הרמה.

כיצד להימנע מניתוח פנים כיצד להימנע מניתוח פנים

עיבוי שפתיים‏

הגדלה או עיבוי של השפתיים נחשבת לאחת מהטיפולים הנפוצים והפופולריים בתחום ‏הרפואה האסתטית. שפתיים יפות הן סימן ליופי, חושניות וסקסיות. נשים בכל גיל ‏מעוניינת בשפתיים מלאות. עיבוי שפתיים משפר ומבליט את תווי הפנים ולכן יש לטפל בבעיות קמטים או ‏צניחת העור הנובעות מהזדקנות. עיבוי שפתיים ניתן לעשות בכול גיל כשהמטרה לשמור על מראה צעיר ולהעניק מראה טבעי לגיל ‏המטופלת. החברות המייצרות את חומרי המילוי הבינו את הצורך בחומר ייעודי עבור יצירת שפתיים מושלמות במרקם רך אך עמיד לאורך זמן. אנו בקליניקה מחזיקים במיטב חומרי המילוי המיועדים לעיבוי השפתיים כמו, סטילג', זובידרם ועוד.

‏ מילוי קמטים סביב הפה

על מנת לשפר את מראה השפתיים, לאפשר להיראות צעירים עם מילוי עדין של קימוטים סביב הפה, ניתן באמצעות בוטוקס וחומצה היאלורונית עדינה לבטל קימוטים המקנות מראה פנים נפולות ועייפות. נוצרת תמיכה סביב מעל הלסתות ומראה אצילי.

כיצד מתבצע הטיפול

נשים רבות חוששות לבצע מילוי בשפתיים בגלל רגישות לכאב, הם חוו טיפולי שיניים ולכן ישנו החשש מכאב. אכן השפתיים הם מקום רגיש המרכז ‏קצוות של עצבים בקצה השפה, הן העליונה והן התחתונה. בעזרת טכניקה ייחודית המרדימה את המקום ללא מזרק הטיפול עובר ללא כאב ועם מעט מאוד סימנים. לאחר איבוד התחושה ניתן למלא את האזורים הרצויים בשפתיים והטיפול מקבל חוויה נעימה ללא כאב כלל.

הנכם מוזמנים לתאם פגישה לקבלת ייעוץ מקצועי בכל תחומי האסתטיקה

0367231690544269470צור קשר
//

הזרקת שומן עצמי

מאז ומתמיד, נחשב ניתוח פלסטי למתיחת פנים - לאמצעי היעיל ביותר להתמודדות עם הזדקנות עור הפנים

למרות כל החידושים והבשורות בתחום האנטי אייג'ינג והמלחמה נגד אותות הזמן - סכין המנתחים היה ונשאר אמצעי יעיל... המשך לקרוא...

//

מילוי קמטים בפנים

חומר המילוי הידידותי והיעיל - חומצה היאלורונית - משמש למגוון נרחב מאד של טיפולי אנטי אייג'ינג

לעיצוב ופיסול הפנים וטיפולים להצערת הפנים. החומצה ההיאלורונית גויסה בעיקר כחומר מילוי - ושימשה למילוי קמטים... המשך לקרוא...

//

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא הליך בלתי פולשני המסייע למתיחה, הרמה ומיצוק עור הפנים

אחת הדרכים לטשטש את סימני הגיל ולשקם את מראה עור הפנים היא מתיחה של העור, אותה ניתן לעשות באמצעות ניתוח מתיחת... המשך לקרוא...

//

טיפולים אסתטיים

הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת ... המשך לקרוא...

התקשר
שתף