סוגי חומצה היאלורונית | עיבוי שפתיים | דר לי יון רפואה אסתטית

מזותרפיה היא תחום ברפואה העוסקת במילוי קמטים, בחומרים כמו בוטוקס וחומצה היאלורונית. היא עוסקת במגוון סוגי חומצה היאלורונית המצויים בדיסציפלינה הזאת של מילוי קמטים.

//
חומצה היאלורונית היא חומצה המשמשת לטיפולי אסתטיקה, כמו מילוי קמטים, עיבוי שפתיים, פיסול פנים, מתיחת פנים. וכל זאת ללא ניתוח כירורגי. בוטוקס הוא חומר נוסף המשמש למילוי קמטים, הוא מתאים יותר למניעה של היווצרות של קמטים. החומצה ההיארלונית קיימת גם באופן טבעי בגופנו. נכון להיום רוב חומרי המילוי לקמטים מבוססים על חומצה היארלונית. לחומר מילוי על בסיס זה יש תוצאות טובות בטיפולי הקוסמטיקה והאסתטיקה להם הוא מיועד.

סוגי החומצה וההבדלים ביניהם

כאמור, ישנם כמה סוגי חומצה היארלונית, וכן כמה שיטות להזרקת החומר בגוף. מעבר להבדל הטכני קיים ביניהם גם הבדל במחיר. ההבדלים הטכניים בהרכבי החומצה להזרקה הם בתרכובת המולקולרית שלהם. זה מתבטא בצמיגות. שכן, לחומצה המיועדת להזרקה באזורים הדרושים ליותר נפח דרוש יותר צמיגות. בארץ מותרים לשימוש שני סוגי חומצה היארלונית. החומרים מוכרים בשימות רסטילן וג'ובידרם. רוב חומרי המילוי המיוצרים מחומצה זו מכילים חלבון שאינו מן החי, וזאת כדי לא לגרום לסיכון של התפתחות אלרגנית בקרב המטופלים.

לטיפול בהזרקת חומצה היארלונית נדרשת הסמכה של רופא. כאמור, התחום שבו הוא צריך להתמחות הוא תחום המזותרפיה שזה שם כללי לחומרי המילוי למיניהם. משך הטיפול הוא כעשרים דקות. לאחר הטיפול ייתכנו תופעות לוואי קלות, כמו נפיחות ושטפי דם מתחת לעור. התופעות אמורות להיעלם עד כשבוע מהטיפול.

ד"ר לי יון היא מומחית להזרקת חומצה היארלונית, כחלק מהמומחיות היא יודעת איך להתאים את סוג החומצה לסוג ולאופי הבעיה. כדי שאתם באמת תצאו עם עור צעיר ללא קמטים, וללא תופעות לוואי וללא סיכון לטעויות במהלך הטיפול. העלולות להיגרם כתוצאה מעבודה לא מיומנת, כגון הזרקה שלא במקום הקמט, מה שעלול לגרום לגושים מכוערים בעור.

כיצד להימנע מניתוח פנים כיצד להימנע מניתוח פנים

איך עובדת החומצה?

החומצה היא חומר המזכיר ג'ל, היא מסוגלת לספח לעצמה מים בכמות מאוד גדולה ביחס למשקלה, יש האומרים עד פי אלף מהמשקל שלה. וכך היא פועלת: היא מזרימה לחות בתדירות לאזור הקמט וכך מחזירה לו את הנפיחות הטבעית והמראה הבריא. משך הפעולה של החומצה בגוף היא עד חצי שנה. לאחר מכן ניתן לחזור שוב על הטיפול, במידת הצורך.

לפני שאתם ניגשים לטיפול בצעו סקר מחירים, אך תנאי קודם לכך הוא התמצאות בסוגי חומרי המילוי הקיימים ובסוגי החומצה ההיאלורונית הקיימים וההשלכות שלהם על סוג הטיפול, השיטה ומשך הטיפול. להבדלים ביניהם יש משמעות גם במחיר, ולכן לא ניתן להשוות לפני שיש לכם את הידע המתאים.

עיבוי שפתיים

אחת מהבעיות המטופלות בעזרת החומצה ההיארולונית היא בעיה של שפתיים דקות, אם כתוצאה מהתבגרות או שמלכתחילה נולדתן עם שפתיים דקות. הבעיה אינה רפואית אלא אסתטית בלבד. בעזרת הזרקת החומצה ניתן לעבות את השפתיים. הטיפול מומלץ יותר לנשים מעל גיל 20, ופחות לבחורות צעירות.

כאמור, יש כמה סוגי חומצה היארלונית, ולכן צריך להתייעץ עם רופא מומחה, לגבי סוג העיבוי הנדרש וכן לגבי הציפיות שלכם מהטיפול, ולפי זה הוא יחליט איזה חומר הכי מתאים. מעבר לכך הרופא צריך לבדוק את העבר של המטופל, בעיקר מבחינת רגישות אלרגנית. כפי שכבר הזכרנו, ד"ר לי יון היא מומחית בתחום החומצה ההיארלונית, על סמך ניסיונה היא מקבלת החלטות לפני ותוך כדי הטיפול, באיזה סוג הרדמה להשתמש, באיזה חומר להשתמש למילוי, באיזו שיטה להזריק את המילוי ועוד. כל מקרה צריך החלטה לגופו של עניין.

הנכם מוזמנים לתאם פגישה לקבלת ייעוץ מקצועי בכל תחומי האסתטיקה

0367231690544269470צור קשר
//

הזרקת שומן עצמי

מאז ומתמיד, נחשב ניתוח פלסטי למתיחת פנים - לאמצעי היעיל ביותר להתמודדות עם הזדקנות עור הפנים

למרות כל החידושים והבשורות בתחום האנטי אייג'ינג והמלחמה נגד אותות הזמן - סכין המנתחים היה ונשאר אמצעי יעיל... המשך לקרוא...

//

מילוי קמטים בפנים

חומר המילוי הידידותי והיעיל - חומצה היאלורונית - משמש למגוון נרחב מאד של טיפולי אנטי אייג'ינג

לעיצוב ופיסול הפנים וטיפולים להצערת הפנים. החומצה ההיאלורונית גויסה בעיקר כחומר מילוי - ושימשה למילוי קמטים... המשך לקרוא...

//

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא הליך בלתי פולשני המסייע למתיחה, הרמה ומיצוק עור הפנים

אחת הדרכים לטשטש את סימני הגיל ולשקם את מראה עור הפנים היא מתיחה של העור, אותה ניתן לעשות באמצעות ניתוח מתיחת... המשך לקרוא...

//

טיפולים אסתטיים

הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת ... המשך לקרוא...

התקשר
שתף