מילוי קמטים בחומצה היאלורונית מחיר | מילוי קמטים בחומצה היאלורונית | דר לי יון רפואה אסתטית

לפני שנדבר על חומצה היאלורונית מחיר, נדבר קצת על קוסמטיקה. עיצוב לחיים, פיסול פנים, עיבוי שפתיים, מתיחת פנים וצוואר וכל שאר הבעיות הקוסמטיות. שיטות הטיפול הנפוצות והיעילות לבעיות אלו הינם בדרך כלל בעזרת הזרקת חומצה היאלורונית, או חומר מילוי בשם בוטוקס. טיפולים אלו רווחים היום בקרב הרופאים ומכוני הקוסמטיקה העוסקים בבעיות אלו, והם מחליפים את ניתוחי הפלסטיקה הכירורגית שהיו נפוצים עד לפני כמה שנים.

מילוי קמטים בחומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית או היאלורונאן בשמה הנוסף, מכילה סוכר טבעי הממלא את החלל של רקמות הגוף של כל בעל חי וגם של כל בן אדם, אדם ממוצע שמשקלו אינו עולה על 70 ק"ג מייצר יותר מ-10 גרם חומצה היאלורונית, חלק מהחומר מתחדש כל יום, כלומר הוא מתפרק ובמקומו נוצרת חומצה חדשה. החומר משמש בין היתר לרפואת עיניים, ולסובלים משחיקת סחוס וכן לזרז את ריפוי הרקמות לאחר ניתוח. בשנת 2000 אישר ארגון הבריאות האמריקאי ה-FDA להשתמש בחומצה ההיאלורונית לטיפולי קוסמטיקה כחומר מילוי, בשנת 2003 היא נכנסה לשימוש בארץ.

תהליך הזדקנות העור והטיפול

כשהעור מתבגר (ביחד אתנו כמובן...) הוא מאבד מהלחות שלו והנפח ומקבל יובש וקמטים. החומצה ההיארלורונית מחזירה את המראה הבריא לעור, היא מצעירה את העור (אבל לא את האדם...). הטיפול מתחיל להשפיע ולהיראות כמה ימים לאחר הטיפול, ולאחר כשנה צריך לחדשו. הטיפול מחליף את הצורך בניתוח פלסטי.

הרופאים העוסקים בתחום המזותרפיה שהוא תחום מילוי העור, הם בדרך כלל רופאי עור ומין. יש כמה סוגי חומרים המשמשים למילוי קמטי עור, החומר המוביל והיעיל ביותר מביניהם הוא החומר המבוסס על החומצה ההיאולורונית, וגם בזה קיימים כמה סוגים: טאוסיאל, ג'ובידרם, והרסטילן. שההבדל ביניהם הוא בעיקר בצמיגות. צריך לדעת להתאים לכל סוג של טיפול את הצמיגות המתאימה לו. דוקטור לי יון היא מומחית בחומצה היאלורונית, היא עוסקת בכך שנים רבות, יש לה ניסיון רב והיא יודעת איך להתאים לכל בעיה את הטיפול המתאים לה ביותר. החומצה ההיאלורונית היא בעלת מרקם של ג'ל, בצבע שקוף, אם הג'ל פחות סמיך, הוא מתאים יותר לקמטים שטחיים.

כיצד להימנע מניתוח פנים כיצד להימנע מניתוח פנים

חומצה היאלורונית מחיר

כחצי שעה לאחר גמר הטיפול ניתן לחזור לפעילות מלאה. תופעות הלוואי אינם חמורות. בחומצה ההיאולורונית הרגילה קיים סיכון של רגישות אלרגית לחומצה, אך היות והיום מייצרים אותם במעבדה בהנדסה גנטית, החומצה אינה מכילה חלבון מן החי, העלול לגרום לגירוי אלרגי של המטופל. הטיפול אינו מכאיב. לאחר הטיפול יכולות להופיע – אדמומיות, נפיחות מקומית או כאב מקומי. כל עוד הם נמשכים עד שבוע אין צורך להתייחס אליהם.

אחד הבעיות המציקות בתחום הקוסמטיקה היא שפתיים דקות, כתוצאה מהזדקנות העור או מלידה טבעית. הטיפול הנפוץ לכך בשיטת מילוי חומצה היאלורונית הוא עיבוי שפתיים. לאחר טיפול של עיבוי השפתיים, צריך להימנע משתיית משקאות חמים ומאכילת מאכלים חמים, וכן להימנע מעישון. בעיות נוספות המטופלות בעזרת החומצה הן, קמטי העור בפנים, הצטמקות העור מתחת לעיניים סימני מתיחה ואף טיפול בהזעת יתר.

מה עוד קיים בתחום?

ניתן לקנות בבתי מרקחת טבעיים ג'ל חומצה היאלורונית למריחה. יעילותה של הג'ל, המיוצרת ע"י כמה חברות, לא הוכחה מחקרית, ומן הסתם היא לא יכולה לעשות לעור מה שהזרקת חומר מילוי עושה, למרות שמדובר באותו חומר. היו ברוכים ושמרו על עצמכם ועל עורכם צעירים!

הנכם מוזמנים לתאם פגישה לקבלת ייעוץ מקצועי בכל תחומי האסתטיקה

0367231690544269470צור קשר
//

הזרקת שומן עצמי

מאז ומתמיד, נחשב ניתוח פלסטי למתיחת פנים - לאמצעי היעיל ביותר להתמודדות עם הזדקנות עור הפנים

למרות כל החידושים והבשורות בתחום האנטי אייג'ינג והמלחמה נגד אותות הזמן - סכין המנתחים היה ונשאר אמצעי יעיל... המשך לקרוא...

//

מילוי קמטים בפנים

חומר המילוי הידידותי והיעיל - חומצה היאלורונית - משמש למגוון נרחב מאד של טיפולי אנטי אייג'ינג

לעיצוב ופיסול הפנים וטיפולים להצערת הפנים. החומצה ההיאלורונית גויסה בעיקר כחומר מילוי - ושימשה למילוי קמטים... המשך לקרוא...

//

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא הליך בלתי פולשני המסייע למתיחה, הרמה ומיצוק עור הפנים

אחת הדרכים לטשטש את סימני הגיל ולשקם את מראה עור הפנים היא מתיחה של העור, אותה ניתן לעשות באמצעות ניתוח מתיחת... המשך לקרוא...

//

טיפולים אסתטיים

הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת ... המשך לקרוא...

התקשר
שתף