חומצה היאלורונית מחיר | חומצה היאלורונית מבצע | דר לי יון רפואה אסתטית

חומצה היאלורונית מחיר

חומצה היאלורונית מבצע

טיפול בחומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית היא חומר נוזלי, צמיגי, וסמיך המצוי בגופנו. תפקידו למלא מרווחים בין המפרקים ולהעניק לחות. חומצה היאלורונית ברפואה האסתטית, מעניקה לחות, ממלאת קמטים, חריצים, שקעים וממלאת נפח בפנים. היא חומר נפלא למילוי השפתיים, בשונה מחומרי מילוי אחרים.

חומצה היאלורונית גורמת לעור להיראות זוהר, צעיר ורענן.

אם הזמן נפח הפנים יורד ומתחילים להופיע קמטוטים שנהפכים לקמטים, חריצים ושקעים. על מנת לשמור על מראה צעיר וטבעי מומלץ להגיע לייעוץ ללא התחייבות בקליניקה. כבר לפני שמתחילים להופיע הקמטים ניתן לבצע טיפולים בחומצה היאלורונית המעניקה לחות ושומרת את מראה הפנים צעיר.

החומר המופק כיום במעבדות הפרמה הוא חדשני לעומת חומצה היאלורונית מלפני עשור. החברות היצרניות משקיעות סכומי עתק בפיתוח המוצרים לעמידות ויציבות לאורך זמן. בנוסף המוצרים נבדקים במעבדות של משרדי הבריאות בעולם לקבלת אישורים. כל זאת על מנת שיגיע ללקוח מוצר בטוח לשימוש ויחד עם זאת ימלא את ייעודו ומטרתו לאורך זמן. לכן לא פלא שמחירי חומצה הילוארונית לא זולים ונמדדים לפי נפח של 1 מ''ל למזרק.

החומרים המאושרים לטיפול, הנמצאים בקליניקה שלנו, הם מהבטוחים ביותר הקיימים בשוק להזרקות ולמילוי קמטים בפנים ובשפתיים, מטעם משרד הבריאות בישראל.

איזה חומצה היאלורונית הכי טובה?

לא אחד אני נשאלת איזה חומצה היאלורונית הכי טובה שיש? במקום לשאול איזה חומצה הכי טובה את ממליצה עבורי? אנו מחזיקים במספר רב של חומצות היאלורוניות מחברות שונות ובדרגות סמיכות שונות המתאימות למגוון הטיפולים לאזורים שונים בפנים כמו: סטילג' הצרפתית, ז'ובידרם מארצות הברית, ניוואיה NEAUVIA חומר נקי ובטוח במיוחד, רבנס הקנדית, פרפקטה הצרפתית ועוד.

כדאי לתת ללקוח את המענה הטוב ביותר, דר' לי משתתפת בכנסים בינלאומיים, אירועים של יבואני החברות כדי להתחדש בחומרים והשיטות החדשניות ביותר ולתת מחיר וטיפול מושלם.

מכיוון שחומצה היאלורונית היא חומר שנספג בגוף, היצרניות מתחרות ביניהם על עמידות החומר ויציבות לאורך זמן לאחר ההזרקה. כל חברה מצהירה שהחומר שלה הוא הטוב ביותר בעמידות ויציבות לאורך זמן, על פי ניסיוני העמידות שונה ממטופל אחד למטופל שני. עם הזמן הנפח יורד אולם הוא לא נעלם לגמרי אלא בהדרגה. ישנם חומרים שהחזיקו אצל מטופלות שלי יותר מ- 14 חודשים שזה לכול הדעות עמידות טובה.

לקוחה המגיעה ליעוץ בדרך כלל אינה מתמצאת בחומרי המילוי ולכן לאחר אבחון אני מסכמת איתה את כמות המזרקים, האזורים להזרקה, סוג החומצה ומחיר למזרק.

רוב המזרקים של החברות מכילות חומצה היאלורונית בכמות של 1 מ''ל. החומר מגיע בדרך כלל באריזה של 2 מזרקים. מידי פעם היבואנים יוצאים במבצעים ואנו מנצלים את המחירים האטרקטיביים לטובת המטופלים שלנו.

חומצה היאלורונית מחיר כיצד להימנע מניתוח פנים

חומצה היאלורונית היא חומר הזרקה יקר, בגלל עליות ייצור, שיווק, בנוסף עלויות שרות במרפאה, כמו מחטים מיוחדות, חומרי הרדמה ועוד. ''קנולה'' לדוגמה עולה פי 5 ממחט רגילה. למרות כל זאת מבלי לרדת ברמת השירות אנחנו טובים ומתאימים גם במחיר.

טיפול בחומצה היאלורונית - מבצעים ומחירים

מטרת הטיפול הוא לשפר ולשמר את מראה ועור הפנים, לקבל תוצאה מהירה במחיר נמוך בהשוואה לטיפולים הקיימים לאורך זמן.

 • חומצה היאלורונית למילוי נפח החל מ – 750 ש''ח
 • רבנס חומר קנדי נפלא, למילוי ונפח החל מ- 1200 ש''ח
 • ז'ובידרם וסטילג' 1 מ''ל החל מ – 1350 ש''ח

מה סוד ההצלחה שלנו

סוד ההצלחה של דר' לי נמדד בניסיון הרב שיש לה בתחום הרפואה הכללית משנת 82, התמחות וניתוחים ברפואת נשים, רפואה משלימה והתמחות ברפואה אסתטית משנת 98, עברה עשרות סדנאות, השתלמויות, כנסים ואלפי מטופלים. בניגוד לקליניקות אחרות אין לנו סניפים, אנו לא מעסיקים רופאים נוספים, כך שכל האחריות הרפואית היא שלי בלבד. לקוחות מרוצות מכך שאני מצליחה לשפר את המראה שלהם באופן טבעי ולא מוגזם, ללא כאבים וללא סימני הזרקה. הסיפוק הגדול שאני מקבלת זה כאשר מטופלת ממליצה או מגיעה עם חברה לקליניקה. כמובן שזה מעיד על אמינות ושביעות רצון מצד המטופלים, בזה אני יודעת שהמטופל מרוצה מהטיפול שעבר ללא כאב וסימנים על ידי הזרקה נכונה עם חומצה היאלורונית ושימוש בטכניקות חדשניים ללא כאבים.

 • ניתן לשפר את קו הלסת
 • למלא שפתיים בצורה טבעית
 • לבטל את הקמטים מצידי האף – נזולביאל
 • למלא שקעים מצידי הפה – מריונטה
 • ליישר את האף במילוי עדין
 • לתת נפח ללחיים
 • למלא קמטי זעף
 • מילוי קמטוטים מתחת לעיניים
 • יצירת פרופורציה של מבנה ומראה הפנים

הנכם מוזמנים לתאם פגישה לקבלת ייעוץ מקצועי בכל תחומי האסתטיקה

0367231690544269470צור קשר
//

הזרקת שומן עצמי

מאז ומתמיד, נחשב ניתוח פלסטי למתיחת פנים - לאמצעי היעיל ביותר להתמודדות עם הזדקנות עור הפנים

למרות כל החידושים והבשורות בתחום האנטי אייג'ינג והמלחמה נגד אותות הזמן - סכין המנתחים היה ונשאר אמצעי יעיל... המשך לקרוא...

//

מילוי קמטים בפנים

חומר המילוי הידידותי והיעיל - חומצה היאלורונית - משמש למגוון נרחב מאד של טיפולי אנטי אייג'ינג

לעיצוב ופיסול הפנים וטיפולים להצערת הפנים. החומצה ההיאלורונית גויסה בעיקר כחומר מילוי - ושימשה למילוי קמטים... המשך לקרוא...

//

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא הליך בלתי פולשני המסייע למתיחה, הרמה ומיצוק עור הפנים

אחת הדרכים לטשטש את סימני הגיל ולשקם את מראה עור הפנים היא מתיחה של העור, אותה ניתן לעשות באמצעות ניתוח מתיחת... המשך לקרוא...

//

טיפולים אסתטיים

הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת ... המשך לקרוא...

התקשר
שתף