חומצה היאלורונית בני ברק | טיפול בחומצה היאלורונית בבני ברק | דר לי יון רפואה אסתטית

ד"ר לי יון חומצה היאלורונית


חומצה היאלורונית בני ברק
חומצה היאלורונית היא חומר טבעי הנמצא בגופנו, החומר מעניק נפח ולחות לעור. כמעט 100 שנים עברו מאז גילו אותו זוג חוקרים אמריקאיים. החומרים משמשים ברפואת העיניים, אורתופדיה וברפואה האסתטית. בעזרת החומצה היאלורונית ניתן לעצב מראה סימטרי מושלם בפנים.

עיצוב שפתיים

עם הזמן הנפח בשפתיים ובעור יורד, אבל בעזרת חומצה היאלורונית המותאמת למילוי שפתיים, ניתן בטכניקה חדשנית עם מזרק זעיר ללא כאבים או סימני דקירה, לעצב מחדש שפתיים מלאות וחושניות, או בצורה עדינה וטבעית ביותר. הרפואה האסתטית ומעבדות הפרמה עומדים לצידה של האישה. ישנם מבחר חומרים טבעיים, רפואיים למילוי נפח שפתיים והזנת העור. מיליוני נשים בכול העולם התנסו בטיפולים הללו ואין סיבה רפואית, לפחד מהזרקות הנעשות בבטיחות מלאה.

כיצד להימנע מניתוח פנים כיצד להימנע מניתוח פנים

דר לי משתמשת במיטב החומרים והטכניקות על מאות מטופלים למילוי שפתיים על מנת שתעברי חוויה נעימה לעיצוב ופיסול שפתיים סימטריות.

מילוי נפח בלחיים

שימוש נוסף למראה מושלם נעשה בחומצה היאלורונית על ידי מילוי נפח בצורה טבעית ביותר ללא בליטות ובסימטריה מושלמת של הלחיים. לחיים לא שוות וסימטריות אינן מוסיפות חן בלשון המעטה. מילוי לחיים מעניק, לחות לעור, מראה בריא, צעיר ורענן. הוא מותח את העור ומרים את הקווים מצידי האף הקרוי נזלוביאל ומעלים קימוטים זעירים.

מילוי לחיים מבליט את העיניים, מבטל את הנזלוביאל, מעניק זוהר לפנים להשלמת מראה סימטרי מדויק, מה שאיפור לא יעניק לך.

קמטוטים מתחת לעיניים

עור נפול ורפה מתחת לעיניים, נותן מראה עייף ומבוגר, העור מתחת לעיניים הוא דק ולכן הוא מופיע גם אצל נשים צעירות לאחר לידות. חוסר שינה או שעות עבודה רבות יתנו אותות מצוקה של קמטים זעירים ולעיתיים עיגולים שחורים מתחת לעיניים . מילוי עדין מתחת לעיניים יעניקו לחות ויבטלו את הקמטים הזעירים.

קמטוטים סביב הפה

מעל השפה העליונה מתהווים עם הגיל קמטוטים קלים אשר נגרמים מפגעי השמש, אצל מעשנים התהליך מואץ ועל פי רוב הגורם הוא גנטיקה וחוסר טיפול, או טיפול לא נכון. בעזרת מילוי עדין ניתן להעלים את פגעי הזמן והטבע. קיימים מבחר חומצות עדינותה הממלאים בעבודה עדינה של מילוי חריצים את הקמטוטים הללו. לאחר אבחון במרפאה דר' לי תתאים עבורך את החומר המתאים.

עיצוב אף

אף נשרי, או בליטה באף ניתן להשלים תוך יצירת סימטריה על ידי מילוי במקומות החסרים, כך שקו האף יהיה ישר מתחילתו בין הגבות עד הקצה. עיצוב אף זו עבודת פיסול והוא יוצר מראה המשלים את הסימטריה בפנים. כל מקרה לגופו ויתכן מצב שבו לא יהיה מנוס מניתוח אף. לפני כן דר' לי ממליצה להגיע לקליניקה, לייעוץ ללא התחייבות.

עיצוב קו הלסת

את קו הלסת ניתן להבליט וליצור קו ארוך וסנטר מושלם עם חומצה היאלורונית, מילוי בחומרים המבליטים את קו הלסת דורש מספר גדול של מזרקים עם חומר יציב ועמיד. לאחר צילום פנים ובעזרת תוכנת מחשב דר' לי תתאים עבורך את הטיפול ותקבע את מספר המזרקים להשגת תוצאה מושלמת.

מילוי צידי הפה - מריונטה

הקמטים הנוצרים עם הזמן משני צידי הפה לבין הסנטר גורמים למראה לא טבעי ולא אסתטי, לעיתים לאחר ירידה במשקל הם בולטים יותר. ניתן בעזרת מילוי מתאים לבטל ולמלא את החריצים. כך גם קמט מתחת לשפה התחתונה למראה סימטרי וטבעי.

בוטוקס/דיספורט

בוטוקס או דיספורט, זה חומר אחד משני יצרניות שונות, העשוי מחלבון טוקסי הגורם להרפיה של השרירים ובעזרתם משיגים מצח ללא קמטים, ללא חריצים בין הגבות וביטול הקמטוטים מצידי העיניים.

ניתן למלא חריצים עמוקים במצח, צידי העיניים ובין הגבות, הטיפול פשוט ביותר להשיג תוצאות נפלאות ללא מילוי נעשה בעזרת בוטוקס/דיספורט. אותו חומר אשר מרפה שרירי הבעה במצח יגהץ לך את הקמטים (פשוטו כמשמעו) ויעלים את קמטי הזעף מהמצח. אזור נוסף יגרום לאפקט של הרמת הגבות ויבטל את הקמטים בצידי העיניים מה שגורם למראה צעיר. קמטי הבעה בין הגבות עם חריצים עמוקים ניתן למלא או להרפות בעזרת, בוטוקס או דיספורט את השרירים להשגת תוצאה מושלמת.

לדר' לי ניסיון רב ברפואה ובתחום האסתטיקה, היא מלווה את המטופל עד להשגת תוצאה מושלמת, בקליניקה מגוון גדול של טיפולים אסתטיים ונדע להתאים אותו עבורך.

הנכם מוזמנים לתאם פגישה לקבלת ייעוץ מקצועי בכל תחומי האסתטיקה

0367231690544269470צור קשר
//

הזרקת שומן עצמי

מאז ומתמיד, נחשב ניתוח פלסטי למתיחת פנים - לאמצעי היעיל ביותר להתמודדות עם הזדקנות עור הפנים

למרות כל החידושים והבשורות בתחום האנטי אייג'ינג והמלחמה נגד אותות הזמן - סכין המנתחים היה ונשאר אמצעי יעיל... המשך לקרוא...

//

מילוי קמטים בפנים

חומר המילוי הידידותי והיעיל - חומצה היאלורונית - משמש למגוון נרחב מאד של טיפולי אנטי אייג'ינג

לעיצוב ופיסול הפנים וטיפולים להצערת הפנים. החומצה ההיאלורונית גויסה בעיקר כחומר מילוי - ושימשה למילוי קמטים... המשך לקרוא...

//

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים באמצעות חוטים נמסים היא הליך בלתי פולשני המסייע למתיחה, הרמה ומיצוק עור הפנים

אחת הדרכים לטשטש את סימני הגיל ולשקם את מראה עור הפנים היא מתיחה של העור, אותה ניתן לעשות באמצעות ניתוח מתיחת... המשך לקרוא...

//

טיפולים אסתטיים

הטיפולים המשלימים הנמצאים בקליניקה הם מהחדשניים וזכו להכרה ותוצאות מדהימות

אנו פועלים בשקיפות מלאה, רמת המחירים תחרותיים והחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות ובתקנים הבינלאומיים רשימת ... המשך לקרוא...

התקשר
שתף